Hartika – Oferta sprzedaży

Nawiązanie współpracy z firmą Hartika, producentem najwyższej jakości tarasów kompozytowych, systemów tarasowych i ogrodzeniowych, to krok w stronę dalszego rozwoju naszej firmy. Dzięki partnerstwu nasi klienci otrzymają dostęp do cenionych produktów oraz pełne wsparcie posprzedażowe. WOODTREND jako dystrybutor produktów marki hartika nie tylko ugruntowuje swoją pozycję na rynku, ale i rozbudowuje portfolio o trwałe i niezwykle estetyczne rozwiązania kompozytowe cenionego producenta. produkty najwyższej jakości
w ofercie WOODTREND.’

Hartika, czyli rozwiązania najwyższej jakości

Hartika to ceniony producent tarasów i ogrodzeń kompozytowych PCV, niezwykle trwałych i estetycznych. Tego typu rozwiązania cechuje piękno dobrze zaimpregnowanego drewna oraz wysoka odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Proces technologiczny, który odpowiada za produkcję rozwiązań firmy Hartika sprawia, że kompozytowe tarasy potrafią cieszyć oczy Klientów przez wiele lat, jednocześnie minimalizując wszelkie prace konserwacyjne, które są absolutnie konieczne przy tarasach oraz ogrodzeniach wykonanych z naturalnego drewna.


Hartika to polska firma z tradycjami, której system drewna kompozytowego służącego do budowy tarasów i ogrodzeń cechuje najwyższa jakość. Niezawodność autorskich produktów jest efektem innowacyjnej produkcji, łączącej osnowę PCV z pozyskiwanymi metodami ekologicznymi włóknami drzewnymi. Tego typu połączenie tworzy materiał wielokrotnie trwalszy od drewna, odporny na gnicie i butwienie, a przy tym niewymagający impregnacji oraz ekologiczny, a nawet - mogący podlegać recyklingowi. Produkty Hartika to synonimy nowoczesnych rozwiązań tarasowych, dlatego cieszymy się, że trafiły one do portfolio WoodTrend.

Hartika
Hartika

Trwałe i piękne tarasy kompozytowe

W naszej ofercie Klienci znajdą wszelkie rozwiązania oferowane przez firmę Hartika, od desek tarasowych kompozytowych, po pełne systemy tarasowe oraz ogrodzeniowe. Rozwiązania firmy Hartika powstają z myślą o wieloletnim użytkowaniu - bez konieczności ich dodatkowej impregnacji, malowania czy okazjonalnych renowacji. Co ważne, produkty naszego partnera są nie tylko estetyczne i wytrzymałe, ale i bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt, co potwierdza atest PZH.


W ofercie WoodTrend znajdą się sztandarowe rozwiązania naszego partnera, takie jak deski tarasowe kompozytowe o szerokości od 145 mm do 210 mm, długości 4 i 6 m oraz grubości na poziomie 25 mm, legary kompozytowe czy listwy maskujące. Poszczególne produkty cechują się strukturą szczotkowanego drewna, występują w wielu popularnych kolorach, od klonu po orzech szlachetny, a sam producent zapewnia aż 25 lat gwarancji na swój asortyment. Co ważne, w naszej ofercie dla podwykonawców znajdą się również rozwiązania ogrodzeniowe Hartika, wykonane z najwyższą dokładnością, o parametrach identycznych, co rozwiązania tarasowe marki. Zachęcamy do sprawdzenia nowych propozycji w portfolio WoodTrend!

Darmowa wycena online

odpowiedz na nasze pytania Wypełnij formularz

Nie wiesz od czego zacząć?

potrzebujesz naszego doradztwa? Skontaktuj się z nami