Deski kompozytowe Ultrashield

Deski kompozytowe marki NEWTECHWOOD to wysokiej jakości produkt drugiej generacji. Jest on dopracowany w każdym calu, więc doskonale odnajduje się w roli pokrycia tarasowego, balkonowego, czy też elewacyjnego. Jednakże to nie wszystko! Specjalnie opracowana struktura tego materiału pozwala stworzyć także różnorodne obiekty rekreacyjne w przestrzeni publicznej. Deska kompozytowa jest niezwykle wytrzymała i odporna, zwłaszcza na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu od kilkunastu lat cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Sortuj Sortuj

  Trwała i ekologiczna struktura to podstawa

  Kompozytowa deska tarasowa marki NEWTECHWOOD powstała w wyniku skrupulatnie opracowanej receptury. Mianowicie składa się przede wszystkim z polietylenu HDPE o dużej gęstości oraz naturalnego włókna drzewnego. Połączenie tych dwóch surowców sprawia, że jest to komponent o dużej trwałości, który nie puchnie, nie gnije ani nie butwieje pod wpływem wilgoci. Natomiast dzięki swojemu rdzeniowi stworzonemu na bazie przetworzonego twardego drewna oraz miękkich włókien, deska kompozytowa jest również odporna na zarysowania, ścieranie, nacisk, a nawet na różne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto wykazuje ona podwyższony poziom bezpieczeństwa, ponieważ jest to trudnopalny materiał.

  Każda deska kompozytowa na taras firmy NEWTECHWOOD została pokryta specjalną warstwą ochronną. Powłoka polimerowa zapewnia im dużą odporność na różnice temperatur, jak i ma właściwości antypoślizgowe (klasa R11) nawet w momencie zalania jej powierzchni wodą. Dlatego tak dobrze sprawdza się w intensywnie użytkowanych obiektach rekreacyjnych. Z kolei dzięki obecności w swej strukturze polietylenu HDPE deska kompozytowa w całości podlega recyklingowi. Jest zatem produktem wpisujący się w potrzeby każdego klienta, również tego ceniącego sobie ekologiczne rozwiązania.

  Deska kompozytowa NEWTECHWOOD – najnowsza technologia w połączeniu ze stylowym designem

  Warstwa ochronna pokrywająca całą deskę kompozytową tarasową marki NEWTECHWOOD zabezpiecza ją także przed różnymi zabrudzeniami. Nawet tymi najbardziej uciążliwymi. Dzięki specjalnej powłoce, plamy w nią nie wsiąkają i są łatwe do usunięcia. Dlatego deski kompozytowe nie wymagają corocznej impregnacji, czy też konserwacji. Ponadto czyszczenie ich powierzchni jest niezwykle łatwe. Wystarczy przemyć ją tylko mopem lub wilgotną ściereczką, a w przypadku bardzo uciążliwych plam – myjką ciśnieniową.

  Deska tarasowa kompozytowa od firmy NEWTECHWOOD to produkt, który pod kątem wizualnym bardzo przypomina drewno. Jednakże swoimi właściwościami przewyższa ten naturalny odpowiednik. Osłona, którą pokryta jest cała deska kompozytowa, zabezpiecza ją także przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Co więcej, ta warstwa opóźnia proces utleniania, a więc jej barwa nie blaknie. Z tego powodu nie trzeba stosować dodatkowych środków do pielęgnacji koloru. Oferowanych jest 6 różnych wariantów kolorystycznych, o mocno napigmentowanych barwach, które nawet przy długotrwałej ekspozycji na słońce, deszcz czy śnieg, nie tracą swej intensywności. Duża gama kolorystyczna sprawia, że każdy może bez problemu dostosować wygląd strefy wypoczynkowej do stylu całej przestrzeni przydomowej, czy też do elewacji swojego domu.

  Powierzchnia deski kompozytowej na taras, jak i jej rdzeń, mają wytłaczaną fakturę. Dzięki temu w procesie produkcyjnym nie zastosowano dodatkowych substancji chemicznych ani klejów, aby uzyskać dużą wytrzymałość na nacisk. 

  Deska drugiej generacji, którą musisz poznać!

  Montaż deski kompozytowej jest niezwykle prosty, można wykonać go samodzielnie lub zlecić to zadanie specjalistom. Wykorzystując ten produkt do budowy tarasu, można uzyskać gładką, pozbawioną widocznych wkrętów, przyjemną w dotyku – powierzchnię. Marka NEWTECHWOOD oferuje również wysokiej jakości listwy wykończeniowe, które doskonale komponują się z polecanymi deskami. Dzięki temu w WOODTREND od razu można zamówić kompletny zestaw do montażu tarasu z kompozytu. W razie pytań na temat oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta.