Donice kompozytowe marki HARTIKA

Sprawdź idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni zewnętrznej marki HARTIKA. Donice kompozytowe są doskonałym sposobem do tworzenia ciekawych, a przy tym praktycznych aranżacji roślinnych na tarasie, czy też balkonie. To połączenie wysokiej trwałości i estetyki, które dodaje wyjątkowego uroku całej przestrzeni przydomowej.

Sortuj Sortuj
  • Donica HARTIKA PRO

   Długości standardowe: 600mm, 900mm, 1200mm
   Szerokość: 600mm
   Wysokość: 430(270*)mm
   100,00 150,00 
   Zobacz
  • Donica HARTIKA KLASS

   Długości standardowe: 600mm, 900mm, 1200mm
   Szerokość: 600mm
   Wysokość: 430(270*)mm
   100,00 150,00 
   Zobacz

  Poznaj właściwości biokompozytu

  Donice kompozytowe marki HARTIKA wyróżniają się przede wszystkim starannym wykonaniem, nowoczesnym designem oraz doskonałej jakości materiałami, z których zostały stworzone. Tworzywo wykorzystane w procesie produkcyjnym zawiera m.in. mączkę drzewną oraz polichlorek winylu. Taka kombinacja jest zasługą wykorzystania nowoczesnych technologii, dzięki której oferowane pojemniki mogą wyróżniać się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. 

  Biokompozyt użyty do stworzenia donic kompozytowych zapewnia im dużą wytrzymałość na deszcz, śnieg, czy promienie słoneczne. Dlatego są to produkty, które nie butwieją, nie rozwarstwiają się ani nie blakną. W związku z tym nie wymagają corocznej konserwacji, impregnacji, a także dodatkowego malowania.

  Duża różnorodność modeli

  Oferowane donice kompozytowe HARTIKA dostępne w różnorodnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Dzięki temu pozwalają na swobodną aranżację przestrzeni zewnętrznej zgodnie z własnymi preferencjami. Bez względu na styl panujący w ogrodzie, na tarasie czy też balkonie. Pasują bowiem do minimalistycznych kompozycji, jak i tych bardziej klasycznych.

  Dodatkowym atutem donic kompozytowych HARTIKA jest lekka konstrukcja, co ułatwia ich przenoszenie oraz przemieszczanie w obrębie przydomowej przestrzeni. Co więcej, są one łatwe w czyszczeniu. Wystarczy powierzchnię gazonu przetrzeć wilgotną ściereczką lub delikatnym detergentem, aby raz na zawsze pozbyć się zabrudzeń.

  Postaw na donice kompozytowe marki HARTIKA i ciesz się pięknem swojej tarasowej roślinności 

  Wyjątkowy i elegancki wygląd donic HARTIKA sprawia, że są one doskonałym wyborem dla osób, które poszukują trwałych, a przy tym estetycznych rozwiązań do swojego ogrodu czy tarasu.

  Wytrzymałe pojemniki tego producenta zapewniają wszystkim roślinom optymalne warunki do prawidłowego rozwoju. Natomiast przestrzeni zewnętrznej dodają atrakcyjności i funkcjonalności. Niezależnie od tego, czy potrzebne są duże, imponujące pojemniki, które będą służyć jako grządki na warzywa, czy też konieczną są subtelne dodatki na kwiaty balkonowe – marka HARTIKA ma w swej ofercie donice kompozytowe, które spełnią wszystkie te potrzeby.

  Warto wiedzieć, że wyroby od firmy HARTIKA są nie tylko estetycznymi i trwałymi rozwiązaniami, lecz również są to propozycje przyjazne środowisku. Jest to duża zasługa materiałów kompozytowych, które w podlegają w 100% recyklingowi. Tym samym można powiedzieć, że oferowane donice są ekologicznym elementem dekoracyjnym dla każdego.

  Stwórz wymarzoną przestrzeń do odpoczynku na swoim tarasie

  Gazony kompozytowe HARTIKA są dostępne w naturalnej gamie kolorów. Daje więc to możliwość wyboru takiego, który najlepiej pasuje do elewacji budynku, koloru deski kompozytowej, ogrodzenia kompozytowego, czy też innej małej architektury ogrodowej. Można zatem wybierać spośród neutralnych odcieni, takich jak jasne i ciemne brązy, szarości czy zgaszona czerń.

  Zobacz, co dokładnie znajduje się w ofercie WOODTREND. Sprawdź wszystkie dostępne wysokiej jakości modele donic kompozytowych HARTIKA. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!