Montaż tarasów, zadaszeń i elewacji

Nasz doświadczony zespół montażystów oferuje kompleksowy montaż tarasów drewnianych i kompozytowych, zadaszeń oraz elewacji. podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, analizując dokładnie warunki oraz dostosowując teren i podłoże do instalacji desek tarasowych. w zależności od podłoża stosujemy odpowiedni rodzaj podbudowy lub legarów, dzięki temu możemy dać gwarancję, że niezależnie od warunków atmosferycznych nasz taras nie ulegnie zniszczeniu.

Tarasy

Tarasy

Pergole

Pergole

Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Profesjonalny montaż

Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie tarasów jesteśmy w stanie doradzić Państwu w kwestiach takich jak dobór materiałów czy rozmiar desek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego jak poważną decyzją jest montaż nowego tarasu, dlatego więc chętnie spotkamy się z Państwem osobiście, by szczegółowo omówić wszystkie kwestie. Zanim jednak podjęta zostanie decyzja o spotkaniu, można skorzystać z naszej opcji wyceny online. Dzięki niej cały projekt będzie przejrzysty pod względem finansowym już od samego początku.

Pełna realizacja projektu

Chociaż dokładamy starań, by nasze tarasy cechowała prosta, ale trwała konstrukcja, wiemy dobrze, że nie każdy ma czas na przeprowadzenie samodzielnego montażu. W związku z tym oferujemy kompleksowy montaż tarasów oraz pergoli. Przed montażem dokonamy wszystkich niezbędnych pomiarów, co da nam pewność, że wszystkie elementy zostaną bezbłędnie dobrane. Doprowadzimy całą realizację do końca, gwarantując, że efekt końcowy będzie w pełni pokrywał się ze wstępnym, wymarzonym przez Państwa projektem.

Galeria

Galeria

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria

Darmowa wycena online

odpowiedz na nasze pytania Wypełnij formularz

Nie wiesz od czego zacząć?

potrzebujesz naszego doradztwa? Skontaktuj się z nami