Współpraca

WOODTREND to nie tylko znakomita okazja dla klientów indywidualnych do wyposażenia swojego domu w nowoczesny, trwały taras bądź inną konstrukcję, wykonaną z desek kompozytowych lub drewnianych. Jako rozwijający się dystrybutor tego typu elementów zachęcamy również do podejmowania partnerskiej współpracy i korzystania z naszego doświadczenia.

Deweloperzy

Deweloperzy

Generalni wykonawcy

Generalni wykonawcy

Architekci i projektanci

Architekci i projektanci

Firmy ogólnobudowalane

Firmy ogólnobudowalane

Montażyści

Montażyści

Punkty sprzedaży

Punkty sprzedaży

Dystrybucja wysokiej jakości produktów drewnianych i kompozytowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dystrybuujemy wysokiej jakości drewno oraz materiały kompozytowe na terenie całego kraju. Wśród produktów, które od niedawna znajdują się w naszym portfolio w szczególności jesteśmy dumni z desek marki Hartika oraz Noble Collection. Wysoka jakość materiałów, z których korzystają ci producenci, połączona z wysokim poziomem zabezpieczenia przed uszkodzeniami oraz negatywnym wpływem warunków atmosferycznych sprawia, że są to produkty cieszące się znakomitą renomą wśród specjalistów. Znakomicie zorganizowana logistyka naszej sieci dystrybucji, gwarantuje, że wszystkie materiały z naszej oferty mogą dotrzeć w szybkim tempie do dowolnego miejsca w Polsce.

Kompleksowa obsługa od „A do Z”

Warto mieć na uwadze, że nasze usługi nie ograniczają się tylko do sprzedaży wysokiej jakości desek. Zapewniamy również kompleksową obsługę wszystkich realizacji. Na początek doradzamy w kwestii doboru materiałów oraz sposobu montażu, oraz przedstawiamy wycenę całego projektu. Po dokonaniu odpowiednich pomiarów i podpisaniu umowy przesyłamy wytyczne do producenta, który następnie wytwarza niezbędne produkty. Deski sami transportujemy na miejsce budowy, gdzie nasi specjaliści przygotowują podłoże pod położenie tarasu. Montaż również przeprowadzają profesjonaliści montażyści z WOODTREND, dbając o najwyższą jakość efektu końcowego. Dzięki temu nasi klienci i partnerzy mogą mieć pewność, że ukończony taras nie będzie odbiegał od pierwotnej wizji projektu.

Galeria Galeria
Galeria
Galeria

Współpracuj z nami

Kontakt