Realizacje tarasów

Tarasy WOODTREND to wyjątkowe połączenie klasyki oraz nowoczesności, cechujące się nie tylko znakomitym designem wizualnym, ale i także praktycznymi cechami, zwiększającymi komfort ich użytkowania. Dlaczego warto sprawdzić realizacje projektów tarasów w wykonaniu specjalistów z WOODTREND?

Praktyczne i eleganckie tarasy kompozytowe

Naszą specjalnością są tarasy kompozytowe. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, nie wymagające regularnego malowania czy impregnowania. Wynika to z faktu, iż na tarasy kompozytowe składa się mieszanka mączki drzewnej połączonej z nowoczesnymi materiałami PCV. W ten sposób uzyskiwane są deski wiernie naśladujące klasyczne drewno, ale pozbawione konieczności regularnej pielęgnacji. Dodatkowym atutem jest gładka, pozbawiona drzazg powierzchnia, którą z pewnością docenią rodzice.

Wyjątkowe tarasy drewniane

Alternatywą do tarasów kompozytowych są tarasy drewniane, wykonywane ze szlachetnego, egzotycznego drewna. Wykorzystując drewno takie jak Movingue, Bangkirai czy Cumaru, tworzymy niepowtarzalne projekty o naturalnym, szlachetnym wyglądzie. Co nie mniej istotne, przy odpowiednim zabezpieczeniu tarasy wykonane z takiego drewna nie tylko znakomicie się prezentują, ale i również są odporne na uszkodzenia, zarysowania czy zwyczajny upływ czasu. Oferujemy też realizacje, przy których korzystamy z Modrzewia Syberyjskiego, również cechowanego przez odporność na warunki atmosferyczne. Sprawdź nasze realizacje tarasów drewnianych i przekonaj się o ich wyjątkowym charakterze.

Galeria

Realizacje

TARAS KOMPOZYTOWY

Materiał: Deska Bruggan MultiColor
Lokalizacja: Poznań

TARAS KOMPOZYTOWY

Materiał: Deska Hartika Tarase Ligno
Lokalizacja: Luboń

Taras z drewna egzotycznego

Materiał: Deska z drewna egzotyczna Garapa
Lokalizacja: Dąbrowa

Taras z drewna egzotycznego

Materiał: Deska z drewna egzotycznego Garapa
Lokalizacja: Zakrzewo k. Poznania