Noble Collection – oferta sprzedaży

Drewno to najszlachetniejszy materiał, z którego można wykonać przydomowe elementy, takie jak tarasy czy pergole. Klasyczny wygląd
w połączeniu z naturalną fakturą dają wyjątkowy, niepowtarzalny efekt, uświetniający dom swoją dostojną elegancją. Co jednak uzyskalibyśmy z połączenia drewna z materiałami takimi jak wysokiej jakości PCV? Klasyczną elegancję, długą trwałość i doskonałą odporność na warunki atmosferyczne! Dzięki produktom Noble Collection mogą Państwo wzbogacić także i swój dom, wybierając kompozytowe deski najwyższej jakości, łączące klasyczne piękno drewna z wytrzymałością, co podkreśla aż 25 lat gwarancji producenta!

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Deski tarasowe od Noble Collection to coś więcej niż tylko elegancki wygląd. Dzięki wyjątkowemu projektowi umiejętnie łączącemu klasykę z nowoczesnością, deski tarasowe Noble Collection cechują się znakomitą wytrzymałością. Zawdzięczają to przemyślanej kombinacji materiałów, z których są wykonane — naturalne drewno połączone zostaje z wysokiej jakości elementami PCV.


W ten sposób taras, pergola czy też schody z nich wykonane są odporne nie tylko na upływ czasu, ale i również wpływ czynników atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy jest to deszcz, śnieg czy wysokie wahania temperatur, deski Noble Collection nie gniją ani nie butwieją. Producent jest na tyle pewien swoich produktów, że udziela 25 lat gwarancji na wszystkie deski tarasowe w swojej ofercie!

Noble
Noble

Ekologiczna renowacja

Oczekiwanie na nowy taras wykonany z desek Noble Collection nie jest procesem czasochłonnym. Dzięki znakomicie zorganizowanemu Centrum Dystrybucji deski mogą w szybkim tempie dotrzeć do dowolnego miejsca w Polsce. Co istotne, w przypadku gdy zachodzi potrzeba renowacji desek tarasu, pergoli czy też innej konstrukcji, specjaliści z Noble Collection mogą odebrać stare deski i wymienić je na nowe modele. Jest to możliwe ze względu na sposób, w jakim je wykonano: deski można poddawać recyklingowi, w związku z tym żadne materiały nie są marnowane. Deski Noble Collection to więc rozwiązanie nie tylko trwałe i cieszące oko znakomitym efektem wizualnym, ale i też ekologiczne.


Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami wykonanymi przy pomocy desek Noble Collection oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku wszelkich pytań związanych z budową, oraz renowacją tarasów i pergoli. Wybierając deski tarasowe Noble Collection wybieramy najwyższą jakość oraz klasyczną estetykę. Zaakcentujmy na koniec, że deski kompozytowe sygnowane marką Noble Collection są rozwiązaniem ekologicznym, wyjątkowo trwałym: odpornym na niekorzystne czynniki atmosferyczne, niebutwiejącym i niezapalnym, oraz bezpiecznym dzięki (w zależności od wybranego modelu) antypoślizgowej powierzchni. W ofercie producenta znajdują się deski w wieku najpopularniejszych kolorach, od ciemnego brązu po złoty orzech czy grafit oraz w wymiarach odpowiednio 25x140x2400 mm i 25x140x4000 mm.

Darmowa wycena online

odpowiedz na nasze pytania Wypełnij formularz

Nie wiesz od czego zacząć?

potrzebujesz naszego doradztwa? Skontaktuj się z nami